Książkowe podróżniczki

Tor quadów w Trzęsaczu

Kierowanie quadem to marzenie wielu młodych osób, ale również dla dorosłych jest to niezwykła atrakcja turystyczna. Niestety nie w każdym mieście może zostać ona uskuteczniona, ale Trzęsacz umożliwia zainteresowanym skorzystanie z takiej oferty. Właśnie w tym mieście znajduje się w pełni profesjonalny tor quadów, który cieszy się ogromną popularnością. Można tam sprawdzić swoje umiejętności z zakresu kierowania tego typu pojazdem. Jest to duża gratka zwłaszcza dla dzieci, dlatego też warto zabrać je na taki tor, gdyż będą to wrażenia i wspomnienia na długie lata. Oczywiście, wszystko odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy najpierw szkolą najmłodszych jak kierować sprzętem. Dzięki temu cała przeprawa jest całkowicie bezpieczna, tor również jest odpowiednio zabezpieczony, więc nikomu nie stanie się krzywda.

Do dyspozycji zainteresowanych ta baza oddała wiele typów maszyn, o zróżnicowanej mocy silnika. W ten sposób można dobrać quad do wieku danej osoby, co jest dużym atutem tego miejsca. W związku z tym stale się ono rozwija i każdego roku przyciąga do Trzęsacza masę turystów z różnych stron świata. Na miejscu bez problemów można wypożyczyć potrzebny sprzęt do kierowania quadem, nie ma z tym najmniejszych problemów. Każdy uczestnik takiej zabawy musi mieć na głowie kask, aby były spełnione wszystkie zasady bezpieczeństwa. O to powinni zadbać nie tylko instruktorzy, ale też rodzice najmłodszych uczestników.

Trzęsacz -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Trz%C4%99sacz_(powiat_gryficki) – to jak widać wyraźnie możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z całą rodziną. Trasa nie jest zbyt wymagająca, znajduje się na niej kilka bardziej zaawansowanych odcinków pod kątem technicznym oraz pagórków, ale dodaje to jedynie atrakcyjności tej zabawie. Warto zdecydować się na taką możliwość, ponieważ jest to doskonała zabawa, ale też sprawienie frajdy i radości dzieciom. Oferta noclegowa -> www.meteor-turystyka.pl/noclegi,trzesacz,0.html – w Trzęsaczu to jeden z najlepszych wyborów w tym regionie turystycznym. Kierowanie quadem nie należy do najtrudniejszych czynności, ale nie w każdym mieście taka atrakcja jest. Taki tor to niesamowita dawka emocji oraz podwyższony poziom adrenaliny.

One thought on “Tor quadów w Trzęsaczu

  1. Fajny sposób na urozmaicenie plażowania i możliwość spędzenia wolnego czasu w niecodzienny sposób. Widać, że Trzęsacz stara się jak najbardziej dopasować do oczekiwań wczasowiczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top